کد مطلب: 28111       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۷ تير ساعت 7:57
نسخه چاپی

مجتمع گردشگری «دال دنا» با حضور معاون رئیس جمهوری در سی سخت افتتاح شد

مجتمع گردشگری «دال دنا» در شهر سی‌سخت با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور افتتاح شد.

آیین افتتاح مجتمع اقامتی-تقریحی دال دنا در شهر سی‌سخت با حضور با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در این آیین اظهار داشت: مجتمع اقامتی-رفاهی دال دنا با طراحی داخلی لوکس و مجهز به امکانات رفاهی مناسب آماده پذیرایی از گردشگرانی است که استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان دنا را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می‌کنند.

محمود باقری افزود: این مجتمع با هزینه 12 میلیارد تومان در شهرستان دنا احداث شده که از این میزان 1.5 میلیارد تومان تسهیلات و مابقی سهم آورده سرمایه‌گذار بوده است.

وی با بیان اینکه این مجتمع به مساحت چهار هزار مترمربع در زمینی با زیربنای 4500 مترمربع احداث شده است، عنوان کرد: با بهره‌برداری این پروژه گردشگری برای 35 نفر شغل ایجاد شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال‌های اخیر زیرساخت‌های خوبی با حمایت دولت در حوزه گردشگری استان ایجاد شده که هتل دال دنا از مهم‌ترین این زیرساخت‌ها است.


تسنیم
برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: