کد مطلب: 24702       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور ساعت 6:33
نسخه چاپی
دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی خبرداد:

مدال‌آوری ورزشکاران رزمی در بازی‌های آسیایی و المپیک

به گزارش سایت بشارنیوز ، فرهنگ شادنیا  در مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های رزمی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت و گستردگی این فدراسیون گفت: بین 120 تا 130 رشته زیر نظر این فدراسیون هستند و حدود 1.5 میلیون عضو شامل ورزشکار، داور  و مربی دارد.

دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی بیان کرد: در سال‌های آینده تعدادی زیادی از مدال‌های بازی‌های آسیایی و المپیک مربوط به رشته‌های رزمی است.

وی با تأکید بر سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش‌های رزمی در کشور گفت: در اینصورت می‌توان مدال‌های قابل توجهی را در بازی‌های آسیایی و المپیک کسب کرد.

این مسؤول با بیان اینکه ظرفیت‌های چشم‌گیری در ورز‌ش‌های رزمی در کشور وجود دارد که باید شناسایی و شکوفا شود، گفت: در خصوص ورزش‌های رزمی برای خانواده‌ها اطلاع‌رسانی شود که رشته‌های مدال‌آور و آینده‌داری هستند.

شادنیا با اشاره به مصدومیت ورزشکاران فعال در رشته‌های رزمی گفت: هیات‌های استان‌ها در مورد حقوق مدنی ورزش اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی کنند.

وی با اشاره به آمادگی فدراسیون برای همکاری با هیات رزمی کهگیلویه و بویراحمد در همه زمینه‌ها خصوصاً اعتبارات، امکانات و دوره‌های آموزشی گفت:کهگیلویه و بویراحمد با توجه به داشتن استعدادهای چشم‌گیر در رشته‌های رزمی می‌تواند موفقیت‌هایی کسب کند.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر استفاده از ظرفیت حامیان مالی برای توسعه ورزش‌های رزمی تأکید کرد و افزود: انتظار می‌رود هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی مدونی از سوی این هیات انجام گیرد و قهرمانانی تربیت شود.

محمدتقی علوی خواستار پویا و فعال‌شدن هیات‌های شهرستانی شد و خاطرنشان کرد: این امور باعث پیشرفت رشته‌های رزمی در استان می‌شود و نتایج خوبی در آینده کسب خواهد شد.نقاط ضعف و قوت رشته‌های رزمی توسط هیات استانی تجزیه و تحلیل شود و عملکردها مورد بررسی قرار گیرد.

 از 17 عضو این مجمع 3 نفر غایب و دو نفر نیز حق رای نداشتند که از 12 رای ماخوذه مسلم حسینیان به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات رزمی استان انتخاب شد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: