کد مطلب: 30501       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت 6:09
نسخه چاپی

مدیرکل جدید ارشاد کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

آئین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید ارشاد کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تلاش برای اعتلای جایگاه فرهنگ و هنر در کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد.

عبدالهادی فقهی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد زمینه‌ساز جامعه‌پذیری آگاهانه و همچنین رشد و فرهیختگی در جامعه باشد که  این کار را با ابزارهای فرهنگی، هنری، رسانه‌ای و فناوری‌های جدید انجام دهد.

 معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: مدیرکل جدید ارشاد استان باید به بحث هنرپروری و  تربیت هنرمندان توجه خاصی داشته باشد و مدیران اجرایی و نهادهای دولتی از مدیرکل جدید برای اعتلای و شکوفایی و پویایی فرهنگ و هنر استان حمایت کنند.

در ادامه احد جمالی  بر استفاده از ظرفیت فرهنگ و هنر تأکید کرد و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی کاملا فرهنگی و نشات گرفته از آموزه‌های دینی و فرهنگی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه پایه و اساس نظام فرهنگی است، عنوان کرد: با نسخه‌های فرهنگی می‌توان مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ را حل کرد اگر روی مسائل فرهنگی کار و توجه شود و بسیاری از مشکلات جامعه حل می‌شد.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه والای فرهنگ و هنر گفت: استانداری آمادگی دارد با مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان برای اعتلاء و ارتقاء این حوزه همکاری کند، ظرفیت‌های فرهنگی هنری خوبی در استان است که باید مدیرکل جدید از آن بهره‌گیری کند.

 برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: