کد مطلب: 28115       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۸ تير ساعت 6:13
نسخه چاپی

مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

به گزارش بشارنیوز در نشستی که با حضور مسئولان استانی و کشوری در یاسوج برگزار شد، براتعلی صالحی به عنوان مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی استان معرفی شد و از رضا زيرايي مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان هم تقدیر به عمل آمد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه ما قطعا از شما انتظاراتی داریم و مردم هم به جد مطالباتی دارند و تعزیرات حکومتی باید به درستی پاسخگو باشد، افزود: در شرایط کنونی که تحریم ها به مردم فشار وارد می کند بی توجهی و یا کم توجهی در امر نظارت، کنترل و مقابله با سودجویان و رها کردن آنها سبب مضاعف شدن مشکلات و نابسامانی در عرصه اقتصادی و نارضایتی در حوزه اجتماعی خواهد شد. 
حسین کلانتری اظهار داشت: در شرایط کنونی قطعا انتظارات مردم و مسئولین این است که تعزیرات حکومتی با انرژی، توان و جدیت تمام به مسائل توجه داشته باشد.
وی با بیان اینکه ما هم با همه اختیارات، توان و ابزاری که داریم هر جا که لازم باشد ورود می کنیم و حامی شما هستیم، تصریح کرد: قطعا جامعه و مردم ما هم اینکه ببینند مسئولین صادقانه و دلسوزانه تلاش می کنند راضی هستند.
کلانتری با بیان اینکه، در شرایط کنونی مدیران باید آستانه تحمل و استقامت بالایی داشته باشند، تاکید کرد: مدیران باید با ایده و برنامه نو برای عدالت اجتماعی و حفظ حقوق اولیه مردم و جلوگیری از هرگونه معظلات، برنامه و تدابیر لازم داشته باشند.
استاندار عمل به  قوانین و اجرای کامل آن را بسیار جدی دانست و گفت: مردم باید این احساس را داشته باشند که اگر اجحافی  در بازار باشد مرجعی که از طریق آن و با آسانترین و سریع ترین روش بتواند برای جبران خسارت پیگیری کنند و آن مرجع هم اقدام لازم را عملی نماید.
وی، جابجائی مدیران را گردش تجربیات، خلاقیت ها و ایده ها دانست و گفت: انتظار داریم صالحی مدیر جدید با خلاقیت و اقتدار بیشتر نسبت به وظایف، تکلیف و ماموریتی هایی که بر عهده دارد،  تلاش کند و گام بردارد.
کلانتری از رضا زيرايي مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان هم تقدیر کرد و یادآور شد: زیرایی با جدیت مسائل را دنبال می کرد.تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: