کد مطلب: 26356       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۱۸ اسفند ساعت 7:16
نسخه چاپی
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی :

مردم برای زندگی در تنگ تامرادی نیازمند تقویت اقتصادی هستند

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست منطقه تنگ تامرادی را به عنوان پایلوت محرومیت‌زدایی در کشور انتخاب کند و گفت: مردم برای ماندن در این منطقه نیازمند تقویت معیشت و اقتصاد خود هستند.

غلام‌محمد زارعی عصر امروز در دیدار معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با مردم منطقه تنگ تامرادی با بیان اینکه این منطقه دچار محرومیت‌های تاریخی است، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات زیادی به روستاهای این منطقه ارائه شد و تحول خوبی در زندگی مردم اتفاق افتاد اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

وی با بیان اینکه مردم منطقه تنگ تامرادی 110 شهید را به نظام و انقلاب اسلامی تقدیم کرده‌اند، افزود: تاکنون هیچ وزیر و معاون رئیس‌جمهوری به منطقه تنگ تامرادی سفر نکرده بود و این نخستین سفر یک مسئول کشوری به این منطقه است که می‌تواند نقطه عطفی در خدمات‌رسانی دولت به مردم این منطقه باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل آب مردم منطقه تنگ تامرادی خبر داد و گفت: مطالعات طرح جامع آبرسانی به همه روستاهای این منطقه انجام و بخشی از آن هم اجرا شده است.

زارعی بیان کرد: مردم برای ماندن در این منطقه نیازمند تقویت معیشت و اقتصاد خود هستند و از این رو توجه به مسائل معیشتی و کشاورزی از ضرورت‌های این منطقه است.

وی با بیان اینکه همه مشکلات زیرساختی و عمرانی این منطقه با حدود 40 تا 50 میلیارد تومان برطرف می‌شود، عنوان کرد: اگر این منطقه توسط دولت به عنوان یک پایلوت در یک استان محروم مورد توجه قرار گیرد این موضوع به طور قطع نقطه نورانی در خدمات دولت خواهد بود.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: