کد مطلب: 32009       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۶ دي ساعت 4:20
نسخه چاپی
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در یاسوج:

مردم کهگیلویه و بویراحمد همچون دنا در برابر دشمنان استوارند

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: مردم کهگیلویه و بویراحمد همچون دنا در برابر دشمنان استوارند.

حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری در آئین معارفه نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، افزود: مردم این استان در عرصه‌های مختلف حضور استوار و همیشگی داشتند.

حجت الاسلام حاج علی اکبری با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد ۱۸۸۰ شهید به اسلام و انقلاب تقدیم کرده است، اظهار کرد: مردم این استان در برابر دشمنان همچون دنا با صلابت و استوار هستند.

وی ابراز داشت: این مردم اهل مجاهدت در عرصه‌های مختلف هستند و جنگ رسانه‌ای وسیع دشمن هیچ تأثیری در اراده پولادین آنها نداشت.

حجت الاسلام حاج علی اکبری با اشاره به حضور گسترده مردم در آئین گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی، از حماسه آفرینی و حضور مردم استان تقدیر کرد

درادامه نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جایگاه ولی فقیه و به تبع آن نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها اختصاص یه طیف و جریان خاصی ندارد، گفت: از همه طیف‌ها، گروه‌ها و جریان‌ها برای پیشرفت استان مدد می‌جویم.

حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی  با اشاره به جایگاه ولی فقیه در نظام اسلامی، اظهار داشت: همان طور که ولی فقیه فراجناحی و مربوط به همه اقشار مردم است نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها فراجناحی بوده و اختصاص به طیف و گروه خاصی ندارند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بنده خادم همه مردم هستم این فرمان ولایت فرمان خدمت است همه افراد، اشخاص، طیف‌ها و جناح‌ها در کنار بنده مانند برادر هستیم و از همه شما برای خدمت بیشتر و پیشرفت استان در ابعاد مختلف مدد می‌جویم.

حسینی با بیان اینکه ما ملتی هستیم که آرمان‌های جهانی داریم، اضافه کرد: آرمان‌های ما مهدوی است به آینده جهان و به طلوع خورشید عالم‌تاب ولایت می‌نگریم. باید به تناسب این آرمان و اهداف و این نگاه برنامه‌ریزی و تلاش کنیم.

امام جمعه یاسوج با بیان اینکه برای رسیدن به آرمان‌ها می‌بایست خیلی از اختلاف ها را کنار بگذاریم، ادامه داد: ما دشمنانی قسم خورده داریم،دشمنانی که اگر لحظه‌ای غفلت کنیم با همه قدرت بر همه ابعاد زندگی ما می‌تازند. به هیچ کس و هیچ جناح و طیفی رحم نخواهند کرد لذا باید وحدت و انسجام را سرلوحه کار قرار دهیم.

حسینی به جایگاه امام جمعه و ولی فقیه اشاره کرد و افزود: انرژی و توان باید به شکلی به وحدت برسند و در مسیر نظام انقلاب و خدمت به مردم بکار گرفته شود.

وی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد مورد بی مهری حکومت‌های دست نشانده و ظلم و جور طاغوت قرار گرفته بود محرومیت بی‌نهایت داشت امروز اما به برکت نظام اسلامی و انقلاب شکوه و پیشرفتی معجزه‌آسا در این استان اتفاق افتاده و هرگز قابل قیاس با گذشته نیست.

حسینی ادامه داد: ماهیت انقلاب و ظرفیت‌های موجود می‌طلبد که پیشرفت بیشتری داشته باشیم.

وی از نیروی انسانی به زیربنای پیشرفت یک جامعه نام برد و با بیان اینکه استان ما از ظرفیت‌های خوب نیروی انسانی برخوردار است، بیان داشت: برخی از طرح‌ها اگر مورد عنایت نگاه ویژه رهبری شود بسیاری از مشکلات مردم از جمله اشتغال جوانان حل خواهد شد این تقاضا را داریم که این خواسته و مطالبه محضر رهبر رسانده شود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دست برادری به سوی شما دراز می‌کنم متعهد می‌شویم برای پیشرفت با هم باشیم و تا جان در بدن داریم از آرمان‌های انقلابی و الهی از نظام و اسلام و مکتب دفاع کنیم و همیشه مطیع ولایت فقیه باشیم تا سرافراز بمانیم.

در پایان این مراسم ضمن تجلیل از خدمات و زحمات آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده پیشین ولی فقیه در استان و آیت‌الله حسینی امام جمعه پیشین یاسوج، حکم انتصاب حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج به وی اهدا شد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: