کد مطلب: 23803       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد ساعت 6:12
نسخه چاپی

مرغ منجمد دولتی به وفور در بازار کهگیلویه و بویراحمد یافت می‌شود

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرغ منجمد دولتی به وفور در بازار استان یافت شده و با قیمت ۶ هزار و ۷۵۰ تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری بشارنیوز، داریوش دیودیده  در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت بازار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هدف دولت پوشش اقشار مختلف مردم است، اظهار داشت: هم‌اکنون مرغ منجمد دولتی با قیمت 6 هزار و 750 تومان به وفور در سطح بازار استان یافت می‌شود.

وی قیمت مرغ منجمد آزاد را هشت هزار و 500 تومان عنوان کرد و افزود: ما قیمت مرغ کشتار روز را 9 هزار و 500 تومان اعلام کرده‌ایم اما با توجه به اینکه قیمت مرغ زنده افزایش پیدا کرده است عاملین و کشتارگاه‌ها معتقد هستند که با این قیمت ضرر می‌کنند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بازرسان ما به صورت مداوم از بازار استان بازدید می‌کنند، گفت: با کسانی که بخواهند کالایی را  با قیمت بالاتر از نرخ‌های اعلام شده به فروش برسانند، برخورد می‌کنیم.

وی از مردم خواست از فروشگاه‌هایی که کالاهای موردنیاز مردم را با قیمت نامتعارف به فروش می‌رسانند خرید نکرده و هرگونه افزایش غیرقانونی قیمت‌ها را نیز به اداره صنعت، معدن و تجارت استان گزارش دهند.برچسب ها : مرغ منجمد ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: