کد مطلب: 23910       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد ساعت 10:36
نسخه چاپی

مشکل بوی نامطبوع فاضلاب در شهر یاسوج برطرف می‌شود

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بوی نامطبوع فاضلاب در برخی نقاط شهر یاسوج، گفت: این بو مربوط به تخلیه نادرست تانکرهای حمل لجن است که این مشکل در نشستی با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط حل می‌شود.

به گزارش بشارنیوز وحید محمدی‌تبار  در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید سرزده از شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: بحث تنش آبی یکی از مهم‌ترین موضوعات موردتوجه مدیریت بحران استان در شرایط کنونی است.

وی با بیان اینکه شهرهای یاسوج، مادوان، دیشموک و باشت درگیر تنش آبی هستند، افزود: با توجه به افت شدید منابع آب استان، مصرف غیر‌بهینه شهروندان، انشعابات غیرمجاز آب، آبیاری باغات و صیفی‌جات از آب شرب و نداشتن تانکر ذخیره آب در برخی منازل از چالش‌های کنونی تأمین آب شرب مردم به‌ویژه در مرکز استان است.

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد بوی نامطبوع فاضلاب در برخی نقاط شهر یاسوج را از دیگر مباحث مطرح شده در این بازدید عنوان و بیان کرد: این بوی بد مربوط به تصفیه‌خانه فاضلاب یاسوج نیست بلکه مربوط به تخلیه نادرست تانکرهای حمل لجن در منهول‌های منتهی به تصفیه‌خانه فاضلاب یاسوج یعنی زیر شهرک‌ها است.

محمدی‌تبار گفت: برای حل این مشکل، مقرر شد جلسه‌ای با حضور فرمانداری، محیط زیست، شهرداری، آب و فاضلاب شهری و شرکت آب منطقه‌ای برگزار کنیم و مکان مناسبی جهت تخلیه و دفن بهداشتی لجن چاه‌های جذبی تعیین شود.برچسب ها : ، ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: