کد مطلب: 26940       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ فروردين ساعت 8:02
نسخه چاپی

مصرف بالای اینترنت در استان

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته بیش از 40 سایت تلفن همراه و اینترنت پر سرعت را در برخی از نقاط روستایی و شهری استان نصب و راه اندازی شده است.

سید عبدالحسین افتخاری افزود: بعد از تهران استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مصرف اینترنت تلفن همراه رتبه سوم را در اختیار دارد.

وی بیان کرد: در سال گذشته شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد به تمام تعهدات خود عمل کرده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در سال گذشته بیش از 40 سایت تلفن همراه  و اینترنت پر سرعت را در برخی از نقاط روستایی و شهری استان نصب و راه اندازی شده است.

افتخاری عنوان کرد: بیش از 100 میلیارد تومان در سال گذشته در زمینه توسعه سیستم انتقال، تجهیزات، دیتا و اینترنت پر سرعت در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شده است.

وی ادامه داد: اغلب نقاط دارای ازدحام جمعیت اعم از مناطق گردشگری و زیارتی اغلب از تجهیزات اینترنت پر سرعت بهره مند هستند.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حواشی شهرها و بخش زیادی از روستاهای این استان از سایت های مخابراتی اینترنت را دریافت می کنند.

افتخاری بیان کرد: وزیر ارتباطات موضوعی را تحت عنوان خدمات اجباری دولت به مناطق کمتر توسعه یافته ( USO ) دنبال می کند که در همین راستا اقدامات در حال انجام است.

وی افزود: امید می رود با توجه به این مقوله  در آینده نه چندان دور اغلب روستاهای استان از اینترنت برخوردار شوند.

مدیر کل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: 66 روستا در کهگیلویه و بویراحمد دارای شبکه کابل و اینترنت پر سرعت خانگی هستند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: