کد مطلب: 27773       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد ساعت 5:58
نسخه چاپی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

معرفی۲۱۷ پرونده صنفی مختلف به تعزیرات حکومتی در ماه رمضان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماه رمضان امسال ۲۱۷ پرونده صنفی مختلف به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

داریوش دیودیده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ماه رمضان امسال 6 هزار و 533 بازرسی از بازار این استان انجام شد که در مجموع 280 تخلف کشف شد.

وی از تکشیل 217 پرونده تخلف صنفی به ارزش 4 میلیارد و 712 میلیارد ریال خبر داد و افزود: صنف‌های متخلف بدون هیچ ملاحضه‌ای به تعزیرات حکومتی با هدف اعمال قانون معرفی شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همچنین در ماه رمضان امسال 20  گشت مشترک با دستگاه‌های همکار شامل تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، پلیس اماکن، نماینده دادستانی و اتاق اصناف انجام شد.

دیودیده خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعیه برگزاری انتخابات هیئت مدیره  وبازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده‌گان شهرستان بویراحمد و در راستای اجرای ماده 23 اساسنامه و تبصره الحاقی انجمن شهرستانی حمایت از حقوق مصرف کننده‌گان، رای گیری این اعضا  با صحت وسلامت برگزار شد.

وی تصریح کرد: ستار خوش فکر با 224 رای، مریم ارشادی‌تبار با 191 رای، فرشاد آیینه‌دار با 153 رای، جابر پورجمال با 143 رای و خسرو امیرپور با 122 رای به عنوان منتخبان انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان بویراحمد انتخاب شدند.

دیودیده خاطرنشان کرد: همچنین ثریا شاهد روش با 173 رای و سیده رباب کرمی با 58 رای  به عنوان بازرس این انجمن انتخاب شدند.


تسنیم
برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: