کد مطلب: 29827       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۱ مهر ساعت 5:30
نسخه چاپی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد:

معرفی 10 پزشک متخلف کهگیلویه و بویراحمدی به تعزیرات

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج سلامت مردم هدف است و در این راستا تاکنون حدود 10 پزشک متخلف در خصوص امحاء نامناسب زباله‌های عفونی به اداره تعزیرات معرفی شده‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون درمان، سرپرست معاونت آموزشی و سرپرست معاونت پشتیبانی دانشگاه از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بازدید کرد.

پرویز یزدانپناه در بازدید از بخش‌های اورژانس، جراحی و اتاق عمل این بیمارستان خواستار رعایت نظم در همه مراحل درمانی از ارائه خدمت در این بیمارستان ابراز رضایت کرد.

یزدانپناه در دیداری صمیمانه با بیماران بستری در این بیمارستان خواستار رعایت حقوق شهروندی و حفظ حرمت بیماران توسط پرستاران و پزشکان شد.

وی با تاکید بر جمع بندی نواقص و رفع سریع مشکلات این بخش ها یادآور شد: انتظار می‌رود پزشکان، پرستاران و کارکنان مراکز درمانی در انجام وظایف طبق قانون عمل کنند، زیرا در این زمینه هیچ گونه قصوری پذیرفتنی نیست.

 یزدانپناه با اشاره به اهمیت امحاء زباله ها در مراکز بیمارستانی و مطب های شخصی اذعان داشت: چنانچه پزشک و دندانپزشکی برای امحاء زباله های عفونی خود با شرکت های امحاء زباله قرارداد نداشته و شفاف سازی نکند، مطب آن پلمپ و به جد مورد برخورد قانونی قرار خواهند گرفت.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پایان خاطرنشان کرد: سلامت مردم هدف است و در این راستا تاکنون حدود 10 پزشک متخلف در خصوص امحاء نامناسب زباله های عفونی به اداره تعزیرات معرفی شده اند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: