کد مطلب: 28222       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۴ تير ساعت 6:25
نسخه چاپی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مطرح کرد:

۱۷ میلیارد ریال اعتبار برای حاشیه نشینی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه بررسی مشکلات حاشیه نشینی استان گفت: دولت ۱۷ میلیارد ریال اعتبار برای توانمندسازی حاشیه نشینی استان اختصاص داده است.

به گزارش بشارنیوز، سیدمحمدکاظم نظری اظهار داشت: این اعتبار بین تعدادی از دستگاه های اجرایی برای خرید تجهیزات آموزشی، امکانات رفاهی و نشاط و سرگرمی و توانمندسازی این مناطق توزیع شده است و باید براساس دستورالعمل تا پایان سال مالی جاری هزینه شود.
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ساختارهای بی رویه و غیرمجاز در حاشیه شهرها از جمله یاسوج را عامل برخی از  آسیب ها دانست و تاکید کرد: شهرداری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان موضوع الحاق برخی روستاهای اطراف را پیگیری و از ساختارهای غیرمجاز و بی رویه جلوگیری کنند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری هم  با بیان اینکه، دولت به موضوع حاشیه نشینی توجه جدی دارد گفت: اگر به مسئله حاشیه نشینی به خوبی پرداخته شود بسیاری از آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.
حجت الاسلام میرمحمدی افزود: بین ۷۰ تا ۸۰ درصد حاشیه نشینی استان در شهر یاسوج متمرکز است و می طلبد به همین نسبت به آن توجه شود.
وی تصریح کرد: از امسال برنامه های جدی و بهتری برای کنترل و رفع مشکلات حاشیه نشینی در دستور کار قرار گرفته است و این روند با اختصاص منابع مالی در کنار فرهنگ سازی و اطلاع رسانی باید به خوبی اجرا و مدیریت شوند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: