کد مطلب: 27013       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ فروردين ساعت 11:34
نسخه چاپی

نشست هم اندیشی مشاوران جوان روسای آموزش و پرورش استان در دهدشت

بشارنیوز- نشست هم اندیشی مشاوران جوان روسای مناطق و شهرستان استان به میزبانی دهدشت برگزار شد.

علی پورک پور با تبریک روز جوان و اعیاد شعبانیه گفت: مشاوران می توانند با ترزیق روحیه و انرژی مثبت در بهبود شرایط نقش فعالی داشته باشند و اساسا چون مشاوران امین مدیران می باشند باید با رصد همه موارد آنچه لازم است را با وی در میان بگذارند و گاهی در محیطی مناسب حتی منقد جدی هم باشند.
مدیر آموزش وپرورش افزود: معتقدم جوان مثل زمین مستعدی است که پتانسیل هر رشدی را دارا است و مهم این است که با استفاده از این پتانسیل در جهت استفاده از این انرژی مثبت در جهت انجام بهتر کارها اقدام کنیم.
علی پورک پور گفت: مهمترین مشخصه جوان عبارت است از؛ احساس مسئولیت، علاقمندی به کار ، داشتن انرژی مثبت و تزریق آن به جامعه، امید و امیدواری، استقلال طلبی و هویت طلبی و ابتکار و نو آوری در همه ی زمینه هاست و یک جوان باید خود شیفته و عاشق پیشه باشد و با دوست داشتن و پذیرفتن خود قدم های بعدی را با قدرت بیشتری بردارد.
وی در پایان حضور در فضای مجازی را با توجه به گسترده و فراگیر بودن مهم دانست و گفت : مشاوران جوان باید در کنار روابط عمومی یک مجموعه با حضور فعال در عرصه فضای مجازی تخریب و آسیب ها را شناسایی کنند و در جهت پاسخگویی با در نظر گرفتن همه جوانب اقدام کنند.
مشاوران جوان روسای شهرستان ها و مناطق قبل از شروع جلسه از مجموعه تاریخی بلاد شاپور بازدید کردند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: