کد مطلب: 27189       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت 5:00
نسخه چاپی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تا کیدکرد:

نظارت کامل بر توزیع کالاهای اساسی مردم در ماه رمضان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در جلسه ستاد تنظیم بازار بر تامین کالاهای اساسی مردم درماه مبارک رمضان و نظارت کامل بر توزیع آنها تاکید کرد.

جعفر گوهرگانی به در اختیار قراردادن کالاهای اساسی به فروشگاه های رفاه، کورش، اتکا، خانه و کاشانه و عاملین توزیع معتبر  در سطح شهر تاکید کرد و گفت: صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی نماینده دائم در محل توزیع داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه، همه کالاهای اساسی از جمله، برنج، مرغ، گوشت گوسفندی و شکر در استان تامین شده است، ابراز داشت: نرخ همه این کالاها مشخص و از طریق فروشگاه های نامبرده در شهرهای بزرگ و عاملین خوش نام و معتبر در شهرهای کوچک توزیع می شوند.
گوهرگانی به شناسایی همه انبارهای استان که تاکنون در سامانه ثبت نشده اند تاکید کرد و اظهار داشت: هر انباری که در این سامانه ثبت نشده باشد و شناسایی شود به منزله احتکار است و برخورد قانونی با صاحبان آن به عمل خواهد آمد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تاکید کرد: تمام عاملین باید با نصب بنر بر سردر مغازه و یا فروشگاه برای اطلاع مردم اقدام کنند.
وی ابراز داشت: هیچ دستگاه دولتی سهمیه ای از کالاهای اساسی نخواهد داشت و هر کارمندی برای تامین اقلام مورد نیاز خود مانند مردم به محل فروشگاه ها مراجعه و اقدام به خرید نماید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری به  کیفیت و استاندارد بودن، سلامت و بهداشت کالاهای اساسی تامین شده اشاره کرد و گفت: سلامت مردم بالاترین اصل برای ما است و همه کالاهایی که تامین و توزیع می گردد باید از استاندار و کیفیت لازم برخوردار باشند.
گوهرگانی ابراز داشت: برای مرغ گرم کشتار روز قیمت هر کیلوگرم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده و فروش آن بیشتر از این مبلغ گران فروشی و تخلف و با عامل توزیع برخورد قانونی خواهد شد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: