کد مطلب: 31976       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ دي ساعت 6:48
نسخه چاپی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحم:

نگران سوء استفاده برخی نامزدهای انتخاباتی از اپراتورهای ملی هستیم

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد گفت: نگران سوء استفاده برخی نامزدهای انتخاباتی از منابع اعتباری دولت و اپراتورهای ملی هستیم.

جوادغلام‌پور اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود مدیران ادارات تابعه وزارت فناوری برای جلوگیری از سوء استفاده برخی نامزدهای انتخاباتی از منابع اعتباری دولت و اپراتورهای ملی تدبیر کرده و توصیه و تذکر به ادارات شهرستانی را فراموش نکنند.

وی با بیان اینکه تعداد مشترکین اینترنت پهن باند استان به عدد 551.719 نفر رسیده است، عنوان کرد: در سال‌های اخیر به همت متخصصان و مسئولان دولتی و خصوصی حوزه ارتباطات شاهد رشد ارائه خدمات توسط اپراتورها در سطح استان هستیم.

غلام‌پور با اشاره به آمار استفاده کنندگان از خدمات حوزه ارتباطی، ضریب نفوذ اینترنت پهن باند استان را 74.16 درصد عنوان کرد و افزود: از این میزان 4.71 درصد به اینترنت پهن باند ثابت و 69.44 درصد به اینترنت پهن باند سیار اختصاص دارد.

وی همچنین تعداد مشترکین اینترنت پهن باند استان را 551.719 نفر برشمرد و ادامه داد: از این تعداد 35.050 نفر مشترکین اینترنت پهن باند ثابت و 516.669 نفر مشترکین اینترنت پهن باند سیار هستند.

غلام‌پور با اشاره به رضایتمندی مشترکان اینترنت پهن باند ثابت از نحوه ارائه خدمت توسط دارندگان این پروانه، تصریح کرد: شرکت انتقال داده آسیاتک با امتیاز 15.93 دارای بیشترین میزان رضایتمندی و شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با داشتن 11.16 دارای کمترین میزان رضایتمندی از نحوه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ثابت در شش ماهه اول سال 1398 بوده است.

وی با اشاره به اهمیت ضریب نفوذ تلفن ثابت در ارتقاء شاخص‌های فاوای استان، از شرکت مخابرات ایران خواست تا بررسی لازم راجع به کاهش ضریب نفوذ تلفن ثابت را انجام داده و نتیجه را هر چه سریعتر به این اداره کل اعلام کند.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: