کد مطلب: 32778       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن ساعت 8:30
نسخه چاپی

هاشمی: مجلس آینده حل مشکل مسکن را در اولویت قرار دهد

رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم مهم‌ترین اولویت نمایندگان مجلس یازدهم را حل مشکل مسکن مردم اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ۵۰ تا ۷۰ درصد درآمد خانوارهای متوسط و رو به پایین جامعه برای تامین مسکن هزینه می‌شود.

سیدمهدی هاشمی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما مهم‌ترین اولویت اقتصادی مجلس یازدهم چه چیزی باید باشد، اظهار کرد: حل مشکلات اقتصادی به‌عنوان دغدغه مردم باید اولویت نمایندگان مجلس یازدهم باشد.

وی با بیان این‌که در حال حاضر طیف متوسط و رو به پایین جامعه با مشکلات مربوط به تامین مسکن مواجه هستند، افزود: این اقشار 50 تا 70 درصد مشکلات حاد مسکن دارند،‌ به عبارت دیگر 50 تا 70 درصد درآمدهای قشر متوسط و رو به پایین کشور برای تامین مسکن هزینه می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم تاکید کرد: اگر بتوانیم به حل مشکل مسکن کمک کنیم در واقع 50 تا 70 درصد به درآمد این خانوارها اضافه کرده‌ایم، یا هزینه‌های آنرا کاهش داده‌ایم و به این معناست که حقوق آنها 2 برابر می‌شود.

هاشمی بیان کرد:‌ بنابراین یکی از  اولویت‌های اصلی مجلس آینده باید حل مشکل مسکن اقشار متوسط به پایین جامعه باشد که باعث می شود این فشار از سبد هزینه‌های این خانوارها حذف شود.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: