کد مطلب: 28225       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۴ تير ساعت 7:15
نسخه چاپی
معاون فرهنگی خیریه عترت بوتراب؛

هدف از اجرای طرح «گنج» نخبه‌پروری است

معاون فرهنگی خیریه عترت بوتراب گفت: با اجرای طرح «گنج»، دانش‌آموزان با استعدادی که بضاعت مالی ندارند و همچنین کسانی که ترک تحصیل‌ کرده‌اند با حمایت این موسسه ادامه تحصیل می‌دهند.

به گزارش بشارنیوز، مهربان بودن و مهربانی کردن کار سختی نیست می‌تواند یک لبخند محبت‌آمیز بر روی لب باشد و یا کمک‌های نقدی و غیر نقدی به  نیازمندان؛ و چه‌بهتر که این کمک‌ها و مهرورزی‌ها نه در جهت دل سوزی و بلکه در جهت رضای خدا باشد.
مؤسسه عترت بوتراب یکی از مؤسسات خیریه‌ای است که باهدف حمایت از ایتام نیازمند تأسیس‌شده است و اولویت اصلی آن رسیدگی به مشکلات فرهنگی و تحصیلی فرزندان تحت حمایت است.
علیرضا فتحیان، معاون فرهنگی مؤسسه خیریه عترت بوتراب در همایش طرح گنج که با حضور جمعی از مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد و 250 نفر از مربیان و مجریان طرح گنج در سالن آموزش‌وپرورش استان برگزار شد، گفت: این مؤسسه در حال حاضر 11 هزار نفر از ایتام را در شش استان کشور در ابعاد مختلف معیشتی، مسکن، ازدواج و تحصیل حمایت می‌کند.
وی با اشاره به اجرای طرح گنج توسط مؤسسه عترت بوتراب، بیان کرد: هدف از اجرای این طرح نخبه پروری است، دانش آموزان بااستعدادی که بضاعت مالی ندارند و همچنین کسانی که ترک تحصیل‌کرده‌اند با حمایت این موسسه ادامه تحصیل می‌دهند.
فتحیان افزود: در قالب طرح گنج تمامی خدمات فرهنگی و تحصیلی به‌صورت جامع از بدو تحصیل تا اتمام تحصیلات عالی در اختیار ایتام قرار می‌گیرد.
فتحیان با اشاره به اینکه فرزندان تحت حمایت گنج‌های ما هستند، تصریح کرد: مربیان گنج کسانی هستند که استعداد بچه‌ها را شناسایی می‌کنند تا زمینه تحصیل آن‌ها را در رشته‌هایی که استعداد دارند فراهم کنیم.
وی بابیان اینکه شعار این طرح «ما خود گنج و به دنبال گنج هستیم» است،اظهار کرد: در زمینه اجرای این طرح شناسنامه شایستگی تحویل دانش‌آموز داده می‌شود و او خودش و شایستگی‌هایش را معرفی می‌کند و مربی‌های انتخاب‌شده این طرح در زمینه شکوفایی استعدادهای دانش‌آموز او را حمایت می‌کنند.
معاون فرهنگی موسسه عترت بوتراب در پایان اظهار امیدواری کرد که در قالب این طرح بتوان استعداد بچه‌ها را شناسایی کرده و خدمات ویژه به آن‌ها ارائه داد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: