کد مطلب: 28311       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير ساعت 5:43
نسخه چاپی
از منابع اعتباری صندوق امداد ولایت محقق شد؛

پرداخت1015 مورد تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1015 مورد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و خودکفایی از محل اعتبارات این صندوق در سه‌ماهه نخست سال جاری به مددجویان پرداخت‌ شده است.

به گزارش بشارنیوز، علی نادری، مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بهره‌گیری و فرهنگ‌سازی جـهت توسعه مقوله قرض‌الحسنه طی سال‌های گذشته و استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران در زمینه دستگیری از نیازمندان همواره موردتوجه جدی کمیته امداد بوده است، گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت باهدف گسـترش فرهنگ یاری‌رساندن به نیازمندان جامعه و در نگاهی وسیع‌تر گره‌گشایی از نیازمندی‌های مردم محروم جامعه، راه‌اندازی شد.
وی بابیان اینکه از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری 1015 مورد تسهیلات کارگشایی و خودکفایی پرداخت‌شده است، گفت: تسهیلات پرداخت‌شده در این خصوص پنج میلیارد و 146 میلیون و 500 هزار تومان است.
نادری با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان تحـت حـمایت برای مصـارفی چـون پرداخت هزینه‌های درمـانی، تحـصیلی و معـیشتی سبب حفظ عزت‌نفس و افزایش امنیت روانی آنان شـده است، تصریح کرد: از محل اعتبارات این صندوق در سال جاری 946مورد تسهیلات کارگشایی بااعتبار چهار میلیارد و 194 میلیون و 500 هزار تومان به مددجویان پرداخت‌شده است.
وی به پرداخت 952 میلیون تومان تسهیلات در بخش اشتغال و خودکفایی اشاره و بیان کرد: این تسهیلات به 69 نفر از مددجویان اعطاء شد.
نادری بابیان اشاره به اینکه کمک‌های مردمی و سرمایه‌گذاری خیران در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در رفع فقر و محرومیت از استان و یاری نیازمندان بسیار تأثیرگذار است، گفت: از دستگاه‌های مختلف و مردم خیر هم استانی دعوت می‌کنیم تا با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق یاری گر نیازمندان این نهاد باشند.



برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: