کد مطلب: 8343       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳ شنبه ۲۰ دي ساعت 1:19
نسخه چاپی

پلمپ واحدهای متخلف پوشاک در یاسوج/ ضرب العجل یک هفته ای اصناف در یاسوج

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست با رئیس و اعضا هیئت مدیره اتحادیه پوشاک اتاق اصناف شهر یاسوج ضرب الاجل ۱ هفته ای برای ساماندهی به وضعیت بازار پوشاک تعیین نمود.

به گزارش بشارنیوز، داریوش دیودیده با بیان اینکه متاسفانه انتقادات بسیاری بر بازار پوشاک شهر یاسوج وارد می شود افزود: نرخ بالای فروش و چند نرخی بودن معظل اساسی پوشاک شهر یاسوج است.
دیودیده اظهار داشت: در کنار این انتقادات، کیفیت نامطلوب و پایین پوشاک شهر یاسوج به طور کامل مشهود است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه متاسفانه اغلب فعالان در صنف پوشاک فاقد آموزش های لازم و مورد نیز جهت انجام کار هستند تاکید کرد: این افراد بدون هیچ آگاهی از فرآیندهای فروش و سودهای معقول وارد بازار کار شده اند و همین مسئله بر مشکلات این بخش دامن زده است.
وی افزود: از طریق اتحادیه مربوطه تا آخر هفته اطلاع رسانی لازم در خصوص رعایت قوانین صنفی به تمامی واحدهای عرضه پوشاک شهر یاسوج صورت گیرد چرا که از هفته آینده تمامی توان حوزه بازرسی و اهرم های قانونی در خصوص سامان دادن به وضعیت نامطلوب پوشاک در شهر یاسوج به کار گرفته خواهد شد.
دیودیده با بیان اینکه اغلب متصدیان واحدهای پوشاک یاسوج تنها با هدف کسب سودهای نامتعارف وارد بازار کار شده اند اظهار داشت: همین امر موجب شده نرخ پوشاک نسبت به استانهای هم جوار بسیار نامعقول باشد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد این هشدار را به تمامی واحدهای متخلف داد گشت های مشترک بازرسی از هفته آینده به رصد میدانی بازار پوشاک خواهد پرداخت و واحدهای قانون گریز با جریمه های سنگین و پلمپ روبرو خواهند شد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: