کد مطلب: 27346       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت 8:59
نسخه چاپی
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

کمک های فنی واعتباری به واحدهای فعال تولیدی تعلق می گیرد

معاون اقتصادی استانداری درنشست ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: کمک های فنی و اعتباری فقط به واحدهای فعال اقتصادی و تولیدی تعلق می گیرد و این کمک ها برای رفع مشکلات و کمک به تولید بیشتر و اشتغال این واحد

به گزارش بشارنیوز، جعفر گوهرگانی اظهار داشت: از مبلغ ۶۵۰ میلیارد ریال کمک های فنی اعتباری به استان ۴۴۵ میلیارد ریال آن معادل ۷۰ درصد آن پارسال تخصیص داده شد که ۸۰ میلیارد ریال آن به صورت نقدی واریز شد.
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان هم گفت: ۳۰ پروژه جدید امسال به پروژه های اقتصاد مقاومتی استان اضافه می شود که با احتساب پروژه های سال ۹۷ جمعا به ۶۴ پروژه خواهد رسید.


حسن نوروزی اظهار داشت: این پروژه ها  به دلیل اهمیت و تاثیر گذاری در زیر ساخت ها در ایجاد تولید و اشتغال و ارائه خدمت بیشتر به مردم انتخاب می شوند.
به گفته رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان به دلیل اینکه اعتبارات استانی خرد نشود و بتوان پروژه های با اهمیت  ومهم بیشتری  را به بهره برداری رساند، طرح ها و پروژه های با پیشرت فیزیکی بالای ۶۵ درصد برای تکمیل شدن انتخاب می شوند.


نوروزی ابراز داشت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مصمم است که تخصیص اعتبارات را به سمت  تامین آب کشاورزی، شبکه راه های درون استانی و پروژه ها و طرح هایی بخصوص پروژه های اقتصاد مقاومتی هدایت کند که ظرف یک سال و یا نهایتا ۲ سال به بهره برداری برسند.
وی تاکید کرد به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است که تا پایان اردیبهشت ماه جاری طرح ها و پروژه های مهم و با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۵ درصد را به عنوان پروژه های اقتصاد مقاومتی به سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان معرفی کنند تا نسبت به انتخاب آنها در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تصمیمات لازم گرفته شود. برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: