کد مطلب: 23907       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد ساعت 10:23
نسخه چاپی

کهگیلویه و بویراحمد| ۳۵ ساخت و ساز غیر‌مجاز در شهر توریستی سی‌سخت تخریب می‌شود

شهردار سی‌سخت گفت: کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری شهر توریستی سی‌سخت حکم ‌به تخریب ۳۵ مورد ساخت‌و‌ساز غیر‌مجاز داده است.

به گزارش بشارنیوز علی محمدحسینی در آئین تجلیل از خبرنگاران ‌اظهار داشت: در یکسال گذشته 15 جلسه ماده 100 برگزار شده که 40 مورد جریمه اشخاص به مبلغ 379 میلیون تومان و 35 مورد نیز تخریب داشتیم که هنوز اجرایی نشده است.

وی از اجرای پروژه جدول‌گذاری دولب به طول 1600 متر با اعتباری افزون‌بر 180 میلیون تومان خبر داد و افزود: ساماندهی کوه‌گل با اعتبار 237 میلیون تومان شامل محوطه سازی، سنگ فرش، دیوارسازی، احداث نمازخانه و اتاق مادر و کودک اجرایی شده است.

محمدحسینی ابراز کرد: برای ساماندهی پارک تپه نورالشهدای سی سخت 15 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت که از این میزان 618 میلیون تخصیص یافته و به صورت اوراق وجود داردکه مناقصه این پروژه نیز برگزار شده است.

شهردار سی سخت با اشاره به اینکه کارکنان و کارگران شهرداری در سال‌های گذشته 12 ماه حقوق معوق داشتند که این میزان به 3 ماه کاهش یافته است، بیان کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده ساماندهی میدان شهید نجفی، پیام نور، بیدخونی و ساخت یادمان پرواز "تهران-یاسوج" اجرایی شده است.

محمدحسینی افزود: 300 میلیون تومان از بدهی‌های جاری گذشته شهرداری سی‌سخت به اشخاص حقیقی و حقوقی پرداخت و مطالبات 10 بازنشسته سال‌‌های قبل تسویه شده است.

 وی از آزادسازی و بازگشایی 17 هزار متر مربع معابر شهر سی سخت خبر داد و گفت: مجموع اعتبارات این شهرداری یک میلیارد و  574 میلیون تومان تخصیص عمرانی و یک میلیارد و 721 میلیون تومان اعتبارات داخلی بوده است.

داریوش محسنی نیز اظهار داشت: 6 ماه پیش با حضور  استاندار، نماینده مردم در مجلس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و برخی از مسئولان استانی و شهرستانی دو پروژه بیمارستان سی سخت و پاتاوه کلنگ زنی ولی هنوز عملیات اجرایی این دو پروژه آغاز نشده است.

وی با تاکید بر اینکه مردم شهرستان محروم دنا از وعده بی عمل مسئولان گلایه دارند، عنوان کرد: مهمترین خواسته مردم سی سخت از مسئولان استانی تعیین تکلیف بیمارستان، جدا شدن آب شرب از کشاورزی و اجرایی شدن بزرگراه سی سخت به پادنای سمیرم و اتصال آن به جاده پاتاوه به دهدشت است.

محسنی ابراز کرد:  شورای شهر سی سخت در یکسال گذشته 106 جلسه با 128 مصوبه داشته که از این تعداد 53 مورد توافق با مردم در زمینه بازگشایی و آزادسازی معابر عمومی شهر بوده است.

عضو شورای شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا افزود: در این مدت 17 هزار و 606 متر مربع بازگشایی معابر و 8 هزار متر مربع تعویض خاک و ترمیم فضای سبز از میدان کوثر تا میدان انقلابی انجام شده است.

محسنی از اجرای 35 هزار متر مربع لکه گیری و آسفالت معابر شهر سی سخت خبر داد و بیان کرد: اجرای 7 هزار متر مربع در هفته آینده و 15 هزار متر مربع در ماه آینده نیز در دستور کار قرار دارد.برچسب ها : ساخت وساز ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: