کد مطلب: 23922       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد ساعت 11:23
نسخه چاپی

۷۲ کیلومتر از شبکه توزیع آب شهرهای کهگیلویه و بویراحمد اصلاح شد

به گزارش بشارنیوز مسعود مرادیان صبح امروز در بازدید از پروژه‌های آب و فاضلاب شهر یاسوج اظهار داشت: در سال گذشه بیش از 72 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در شهرهای استان انجام شده است.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از این میزان 45 کیلومتر اصلاح و مرمت و بیش از 7 کیلومتر نیز توسعه شبکه بوده است، عنوان کرد: هم اکنون بیش از 1470 کیلومتر شبکه توزیع آب در سطح 16 شهر استان وجود دارد.

مرادیان با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از 12 کیلومتر اصلاح شبکه و 10 کیلومتر نیز توسعه شبکه در سطح شهرهای استان انجام شده است، ادامه داد: این میزان اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهرهای استان در سال 97 نسبت مدت مشابه سال گذشته رشد 10 درصدی داشته است.

رفع 2600 مورد شکستگی شبکه توزیع آب شهرهای استان

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این بازدید گفت: رفع شکستگی شبکه توزیع آب شهرهای استان به صورت مداوم در حال انجام بوده و البته قدیمی بودن شبکه و عدم استفاده از لوله و اتصالات استاندارد توسط برخی از مشترکان از اصلی ترین عوامل تعدد شکستگ‌ ها است.

 سیدیعقوب فرجی افزود: توپوگرافی برخی از شهرهای کوهستانی استان نیز در افزایش شکستگی‌ها مزدید بر علت شده و این موضوع نیز سبب افزایش تعداد شکستگی‌ها می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از 2600 مورد شکستگی شبکه و انشعاب در سطح شهرهای استان برطرف شده است، بیان کرد: بیش از 85 درصد این تعداد شکستگی مربوط به شبکه و انشعابات شهرهای یاسوج و مادوان بوده است.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست تا هرگونه شکستگی انشعاب و شبکه توزیع را از طریق سامانه 122 اطلاع رسانی کنند.برچسب ها : ، ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: