کد مطلب: 29750       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۷ مهر ساعت 1:44
نسخه چاپی

آب یاسوج به مذاق کلانتری خوش نیامد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان ما ۶ تا هشت درصد منابع آبی کشور را دارد اما مردم یاسوج آب چاه می‌خورند و اگر بارندگی‌های سال گذشته نبود الان برای تامین آب بحران داشتیم.

حسین کلانتری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هیئت دولت مصوب کرده که تمام اعضای دولت اعم از وزرا و معاونین باید به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده، مسائل و مشکلات حوزه خود را بررسی و برای رفع آنها چاره‌اندیشی کنند.

وی با بیان اینکه این سفرها بیشتر در راستای ایجاد زیرساخت‌ها و اشتغال انجام می‌شود، افزود: این فرصت طلایی تاکنون برای هیچ استانی اتفاق نیفتاده و باید از این فرصت در مدت دو سالی که از عمر این دولت باقی مانده حداکثر بهره‌برداری را داشته باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه سفر وزیر نیرو به استان در روزهای گذشته در همین راستا انجام شد، گفت: 70 پروژه آب و برق با اعتبار هشت هزار و 324 میلیارد تومان در استان در حال اجرا است که میانگین پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها 35 درصد است.

کلانتری با بیان اینکه دولت در حوزه آب به اندازه بودجه 10 سال استان هزینه می‌کند، عنوان کرد: استان ما 6 تا هشت درصد منابع آبی کشور را دارد اما مردم یاسوج آب چاه می‌خورند و اگر بارندگی‌های سال گذشته نبود الان برای تامین آب بحران داشتیم.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: