کد مطلب: 23460       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۴ اسفند ساعت 6:04
نسخه چاپی
مدیر واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد:

حضور تماشاگران در سالن نمایش بزرگترین سرمایه تئاتر است

مدیر واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طول چندین شب اجرای دو نمایش تولیدی حوزه هنری این مرکز استقبال بسیار خوب و بالایی از این کارها صورت گرفت.

مدیر واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طول چندین شب اجرای دو نمایش تولیدی حوزه هنری این مرکز استقبال بسیار خوب و بالایی از این کارها صورت گرفت.

مصطفی لاهوتی اظهار داشت: دو نمایش «کوچهٔ مختار بود ساسان بود سیمین» و «شهر در تصرف پدر یا نظر خلاف عرف در بام درام نفتی» هر دو به کارگردانی رضا گشتاسب از هنرمندان مطرح تئاتر استان در طول یک هفته اخیر هر شب اجرای عمومی داشتند که مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفت و این استقبال و حضور علاقه مندان بزرگ‌ترین سرمایه برای تئاتر استان است.

وی افزود: این دو نمایش محصول کار و زحمات چندین ماهه واحد نمایش و کار گروهی بچه‌های این دو گروه است و در این شب‌ها اجراهای قابل قبولی ارائه دادند به گونه ای که تماشاگران اکثراً راضی بودند.

وی به سابقه خوب استان در حوزه تئاتر اشاره کرد و توجه به ذائقه مخاطب را یکی از اهداف و رسالت‌های این واحد خواند و بیان داشت: موضوع دفاع مقدس و هم چنین موضوعات اجتماعی به عنوان دو مورد از رسالت‌های اصلی حوزه هنری در این کار مدنطر بوده است.

لاهوتی هم چنین از همکاری و همراهی دانشگاه فرهنگیان استان و بویژه دکتر هاشمی رئیس این دانشگاه و سایر کارکنان آن در واگذاری سالن محل اجرا و سایر همراهی‌هایی که در طی این شب‌ها داشتند تقدیر و تشکر کرد.

وی در پایان گفت: نمایش «کوچهٔ مختار بود و ساسان بود سیمین» و یک نمایش دیگر با عنوان «عبور زبان سرخ، عبور از باغ سرخ» به کارگردانی ایوب پناهی و فرشاد حمیدی از تولیدات این مرکز موفق به حضور در جشنواره بین المللی تئاتر اهواز شده‌اند.

گفتنی است اجرای عمومی تا ۱۵ اسفند هر شب دو دو نوبت ساعت ۱۹:۰۰ و ۲۱:۰۰ در سالان شهید ایزدپناه یاسوج برگزار می‌شود.

 برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: