کد مطلب: 23685       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ مرداد ساعت 5:42
نسخه چاپی

ساعت کار ادارات بویراحمد و دنا تغییر یافت

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تغییر ساعت اداری دو شهرستان سردسیری بویراحمد و دنا خبر داد.

به گزارش بشارنیوز از یاسوج، جعفر گوهرگانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به مکاتبه انجام شده با دستگاه‌های اجرایی استان ساعات کار اداری در تمامی شهرستان‌ها اعم از سردسیری و گرمسیری استان از ساعت 6:30 تا 13:30 تا پایان مرادماه اعلام شده است.

وی با بیان اینکه تا قبل از این ساعت کاری اداری در 6 شهرستان گرمسیری شامل کهگیلویه، گچساران، لنده، چرام، باشت و بهمئی ساعت 6:30 تا 13:30 بوده است، عنوان کرد: تا امروز دو شهرستان سردسیری بویراحمد و دنا مشمول این موضوع نبود ولی از امروز این مصوبه برای تمامی شهرستان‌ها ابلاغ شده است.

گوهرگانی ادامه داد: این تصمیم به استناد مکاتبه 3 روز پیش شرکت توزیع نیروی برق استان باتوجه به مستندات ارائه شده از جمله نامه معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و مصوبه هیئت وزیران ساعات کار ادارات در شهرستان‌های بویراحمد و دنا تا پایان مردادماه تغییر یافت.

وی با اشاره به اینکه پنجشنبه در هیچ کدام از شهرستان‌ها تعزیل نیست، بیان کرد: در صورت شرایط اضطراری و به تصمیم ستاد بحران شهرستان‌ها در صورت ضرورت پنجشنبه‌ها تعطیل می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مراکز درمانی، اورژانس و آتش نشانی مشمول زمان تعیین شده نبوده و ساعات کاری آنان همانند روال سابق است.تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: