کد مطلب: 25853       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن ساعت 1:53
نسخه چاپی

استایل هنرپیشه‌های سینمای ایران در جشنواره فیلم فجر ۹۷

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از دهم لغایت ۲۲ بهمن ماه سال جاری در تهران و مراکز استان ها برگزار می شود و ۲۵ فیلم سودای سیمرغ جشنواره سی و هفتم٬ در ده ها سینما٬ اکران مردمی دارند. هر روز٬ هنرپیشه های مرد و زن و کارگردان و عوامل تولید این فیلم ها در کاخ جشنواره که سینما پردیس ملت تهران است٬ گرد هم جمع می شوند و به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهند. فرش قرمز سینما رسانه٬ فرصتی برای نمایش مد و لباس سلبریتی های سینمای ایران در جشن سینما در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است.

برای رسانه های سبک زندگی و مد و لباس٬ نگاهی به مد و لباس ستارگان سینمای ایران٬ همیشه جذاب بوده و آن ها را با رنگ و طرح و دوخت محبوب سلبریتی ها در طراحی لباس زمستانی و بهاره آشنا می کند. توجه داشته باشید که بسیاری از پوشش های هنرپیشه های مرد و زن در فرش قرمز جشنواره های داخلی و بین المللی٬ توسط خانه های مد مطرح داخلی طراحی شده است که جزییات تکمیلی را در اینستاگرام سلبریتی ها از مهناز افشار تا الناز شاکردوست می توانید مشاهده کنید.

گزارش امروز سرویس مد گردی مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران هم چون روال همیشه٬ شما را با طوفان رنگ و طرح سلبریتی ها در مراسم اکران فیلم های سودای سیمرغ در اکران مردمی جشنواره فیلم فجر ۹۷ آشنا میکند که الگو های هیجان انگیزی برای طراحی لباس زنانه شیک و مجلسی بر اساس دیدگاه های استایلیست سلبریتی های پرده نقره ای است.

اگر شما هم دیدگاه یا نظری درباره پوشش های سلبریتی ها دارید٬ نظرات و دیدگاه های خود را به صورت محترمانه در بخش کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

با ما همراه باشید.

حتما بخوانید: کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها در جشنواره فجر ۹۶

جشنواره فجر ، جشنواره مد سلبریتی ها

جشنواره فیلم فجر هر سال٬ جشنواره مد سلبریتی های سینمای ایران است و شما با طرح و رنگ ها و برش های پارچه ای خاصی آشنا می شوید که بعضا الگوی طراحی لباس مجلسی و شیک بانوان در ماه های آینده می شود. جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره ای ترند ساز در عرصه مد و لباس بانوان ایرانی دانست. در یک دهه اخیر با کمک شبکه های اجتماعی٬ بسیاری از خانه های مد تهران و مراکز استان ها که به طراحی لباس سلبریتی ها در افتتاحیه ها و اختتامیه های جشنواره فیلم فجر و خانه سینما اشتغال داشتند٬ با افزایش محبوبیت و مشتری مواجه شدند و این نشان می دهد که سینما٬ رسانه ای غیر مستقیم برای حمایت از صنعت فشن است.

(شبنم مقدمی٬ امسال در فیلم «شبی که ماه کامل شد»٬ هم بازی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا است. درامی شورانگیز که روایت جنایت های عبدالمالک ریگی در سیستان را روبروی دوربین نرگس آبیار به نمایش گذاشته ٬ تیپ کت و دامن شیکی را رونمایی کرده است. کلکسیون لباس های خانم مقدمی را در اینستاگرام وی دنبال کنید)

یکی از نکات مهمی که شما به عنوان علاقمند دنیای مد و لباس و هم چنین مشتاق به فهم نوع پوشش سلبریتی ها در جشنواره فجر باید در نظر داشته باشید٬ بحث طراحی استایل است. موضوعی که در حیطه استایلیست ها بوده و به روانشناسی پوشش مرتبط است. استایلیست ها٬ طراح لباس نیستند. ان ها می کوشند تا بر اساس قد و وزن و رنگ پوست و رنگ چشم٬ تناسب مطلوبی بین اکسسوری و طرح و رنگ لباس بالا ایجاد کنند تا محصول نهایی٬ از دید بیننده و رسانه ها و منتقدان٬ جذاب باشد.

( تیپ محمد رضا غفاری و مهرداد صدیقیان در کاخ جشنواره )

این موضوع را در لباس سلبریتی هایی که در مراسم اکران عمومی فیلم های جشنواره فجر ۹۷ حاضر بودند٬ تا حدودی می توان مشاهده کرد. تنها یک نفر از سلبریتی های حاضر در مراسم اکران عمومی و روز افتتاحیه (۱۰ بهمن در پردیس تئاتر تهران) از رنگ سال ۹۸ که همان رنگ مرجانی زنده است استفاده کرده و این نشان می دهد که هنوز شاد پوشی٬ فرهنگ موثری در طراحی لباس سلبریتی های مرد و زن سینمای ایران نیست.

.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ , .u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .postImageUrl , .u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .centered-text-area.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱,.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱:hover,.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱:visited,.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱:active.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .clearfix:after.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱:active,.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱:hover.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .centered-text-area.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .ctaText.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .postTitle.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .ctaButton.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱:hover .ctaButton.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .centered-text.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱ .u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱-content.u۳۲۵afef۲b۰۵۷۰bcfd۵f۱۵۲d۶۹۶۵۷۱b۷۱:after

 

(مهراه شریفی نیا٬ دختر محمد رضا شریفی نیا را مشاهده می کنید که مانتو جلو باز خوش رنگ به رنگ سال ۹۸ (مرجانی زنده) پوشیده است و در اکران فیلم «درخونگاه» که در دومین روز جشنواره به کاخ رسانه آمد٬ حضور یافت. تناسب رنگ مشکی با رنگ مرجانی زنده را در این استایل مهراوه شریفی نیا می توان به خوبی مشاهده کرد. از رنگ سال نود و هشت در طراحی استایل های شیک و مجلسی و کژوال استفاده کنید)

چه رنگی زیباتر از مرجانی زنده برای پوست زیبا و سفید مهراه می توان سراغ گرفت؟ مانتویی که به تن دارد حالت پالتویی و‌گشاد بوده و همان طور که فگتیم طرح جلو باز دارد. سادگی آن در طرح پارچه٫ بر جذابیتش افزوده است. بخصوص وقتی رنگ پیراهن زیر مانتو روسری و کیف که مشکی است٬ می توان بیش تر به توازن رنگی و انتخاب های هوشمندانه استایلیست خانم شریفی نیا پی برد. در این لباس و این ظاهر کاملا یک خانم کامل و باهوش بنظر مبمی رسد..

(پریناز ایزدیار و امین حیایی در روز اول جشنواره )

پس از جشنواره فیلم فجر٬ شاهد برگزاری هشتمین جشنواره مد و لباس فجر در اواخر بهمن ماه در تهران و مراکز استان ها هستیم که هم چون ۷ دوره قبلی٬‌ پاتوق طراحان لباس و دانشجویان و حرفه ای آن این حوزه می شود تا روزهای پایانی سال ۹۷ تبدیل به استیجی طوفانی برای نمایش جدید ترین طرح و نقش های طراحان لباس بر قامت چهره های مطرح فرهنگ و هنر و سیاست شود.

برای آشنایی با متن و حاشیه جشنواره فیلم فجر نود و هفت توصیه می کنیم که این هشتگ را دنبال کنید که جزییات جالبی را در حوزه سینما و فشن در اختیار شما قرار می دهد. بسیاری از سلبریتی های سینمای ایران٬‌ تصاویر حضورشان در مراسم افتتاحیه و اختتامیه (شامگاه ۲۲ بهمن به مجری گری محمد رضا شهیدی فرد در برج میلاد تهران) را در این هشتگ به اشتراک می گذارند که تماشای آن را هر شب توصیه می کنیم.

(تصویری از هدی زین العابدین را در مراسم اکران مردمی فیلم سمفونی روز نهم در جشنواره فیلم فجر ۹۷ مشاهده می کنید که پوشش مونوکرم مشکی رنگ را با اکسسوری چند لایه بزرگ به همین رنگ به نمایش گذاشته است. استفاده از گوشواره های بدلی با سنگ قرمز٬ نوعی تکمیل کننده این تیپ آرام و با وقار است که تناسب خوبی با رنگ پوست ایشان دارد. هدی٬ بیش از ۱۲۲ هزار فالور در اینستاگرام دارد و یکی از چهره های جوان و مطرح سینمای ایران در سال ۹۸ خواهد بود)

(فوتوشوتی پر بیننده از هذی زین العابدین که شب یلد ۹۷ به اشتراک گذاشته شد و استایل زمستانی وی را به تصویر کشید)

(در این عکس٬ شاهد تصویری از کلکسیون استایل های زمستانی خوش رنگ و خوش طرح هذی زین العابدین هستیم که با گریمی از فریال سلمانی و طرحی از المیرا نوری همراه شده است. تناسب تنالیه شال و مانتو جلو باز هدی در این عکس و کنتراست رنگ با مانیکور قرمز و کیف چرمی مشکی رنگ٬ اهمیت روانشناسی رنگ را در این استایل جلوه می دهد)

(در این عکس٬ تصویری از استایل زمستانی ساره بیات٬ سلبریتی سینمای ایران را در مراسم اکران مردمی فیلم سمفونی نهم مشاهده می کنیم که اکسسوری از برند شانل را روی مانتو مشکی رنگ جلو باز ساده خود نصب کرده است. ساره بیات٬ بیش از ۲ میلیون فالور در اینستاگرام دارد و تنها سلبریتی سینمای ایران است که هیچ صفحه ای را در اینستاگرام دنبال نمی کند. سلفی دی ماهی او با یکتا ناصر که در تصویر زیر مشاهده می کنید٬ ۲۰۰ هزار لایک و هزاران کامنت به همراه داشت)

(سلفی زمستانی ساره بیات با یکتا ناصر)

( تیپ حامد بهداد را در مراسم اکران مردمی فیلم قصر شیرینی مشاهده می کنید که یکی از فیلم های سودای سیمرغ جشنواره امسال است. او ترجیح داده تا با کت و شلوار به مراسم نیاید و یک کت بلند پشمی سورمه ای رنگ را با پیراهن صورتی کم رنگ ست کند. حامد بهداد حدود نیم میلیون فالور در اینستاگرام دارد)

.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ , .u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .postImageUrl , .u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .centered-text-area.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲,.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲:hover,.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲:visited,.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲:active.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .clearfix:after.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲:active,.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲:hover.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .centered-text-area.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .ctaText.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .postTitle.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .ctaButton.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲:hover .ctaButton.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .centered-text.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲ .u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲-content.u۱۸۳e۲۷۲c۱۶cce۹۱c۳e۳۶c۰۴ca۷۶a۱ec۲:after

 

( تیپ زمستانی حامد بهداد را در دی ماه مشاهده می کنید که با ۷۰ هزار لایک از جمله تصاویر پر بیننده او در سال جاری بود)

( استایل مهناز افشار را در اکران مردمی فیلم ناگهان درخت مشاهده میکنید که ترکیبی ساده با تم تیره رنگ را به نمایش گذاشته است. مهناز افشار با بیش از ۸ میلیون فالور٬ پر بیننده ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد که قبلا در اختیار بهنوش بختیاری بود)

(جدید ترین تیپ زمستانی مهناز افشار را در مراسم اکران فیلم آشفتگی٬ اثر جدید فریدون جیرانی مشاهده می کنید که در اینستانوشته ای با ۱۷۰ هزار لایک و هزاران کامنت٬ به تمجید آن پرداخت. مانتویی زیبا خوش طرح با طرح گبه و گلیم عشایر که زینت بخش مانتوی زمستانی مهناز افشار شده است و رگه هایی از رنگ مرجانی زنده در ان دیده می شود)

(در این عکس٬‌ شاهد تیپ خوش طرح مونوکروم مشکی رنگ از شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی هستیم که تیپی زیبا را به نمایش گذاشته است. او در این استایل٬ برای اکران مردمی فیلم ناگهان درخت٬ به کاخ جشنواره آمده بود. )

( استایل مونوکروم دیگری از سلبریتی ها در کاخ جشنواره سی و هفتم را شاهد هستیم. دیبا زاهدی٬ هنرپیشه جوان سینمای ایران در روز دوم این فستیوال با مانتو خوش طرح مشکی رنگ و کیف چرمی سورمه ای رنگ حاضر شد. او در فیلم تیغ و ترمه نقش آفرینی کرده است. دیبا زاهدی٬ ۵۷ هزار فالور در اینستاگرام دارد و جدید ترین کالکشن لباس های زمستانی خود را در این نشانی به اشتراک گذاشت)

( تیپ پژمان بازغی را در روز دوم جشنواره فیلم فجر مشاهده می کنید که با استایلی مشکی رنگ به کاخ سینما رسانه آمده است. او در فیلم تیغ و ترمه در این دوره حضور دارد. پژمان که با کودک شو در شبکه نسیم٬ حضور تلویزیونی خود را تثبیت کرده است٬ بیش از ۱.۳ میلیون فالور در اینستاگرام دارد)

(یکی از استایل های روز دوم این فستیوال٬ تیپ تینا پاکروان است که در انیمیشن آخرین داستان که یکی از ۳ پویانمایی این دوره از جشنواره محسوب می شود٬‌ نقش آفرینی کرد)

( تیپ خاص اشکان خطیبی را در روز دوم جشن سینمای ایران در کاخ رسانه مشاهده می کنید. او در پویانمایی اخرین داستان نقش آفرینی کرده است. اشکان خطیبی٬ همسر آناهیتا درگاهی٬ بیش از هفتصد و ده هزار فالور در اینستاگرام دارد و در عرصه سینما و موسیقی و تئاتر فعالیت می کند)

(از مانتو های متفاوت این دوره از جشنواره٬ مانتو ستاره پسیانی٬ دختر آتیلا پسیانی است که که در فیلم غلام رضا تختی٬ نقش آفرینی کرده است و یکی از چهره های جوان فستیوال امسال محسوب می شود)

( تیپ حمید رضا آذرنگ٬ نویسنده و هنرپیشه فعال سینمای ایران را در روز اول اکران سینما رسانه در پردیس ملت مشاهده می کنید که در فیلم غلام رضا تختی٬ نقش آفرینی کرده است)

(استایل لیلا زارع٬ هنرپیشه فیلم «معکوس» را در روز اول حضور در سینما رسانه مشاهده می کنید. لیلا زارع٬ بیش از صد و شصت هزار فالور در اینستاگرام دارد و کالکشن لباس های او را می توان در این نشانی دنبال کرد)

کت اسپرت با تم تیره رنگ پولاد کیمیایی را مشاهده می کنید که کارگردان فیلم معکوس است و در بخش نگاه اول جشنواره سی و هفتم حضور دارد. پولاد٬ فرزند مسعود کیمیایی است که نخستین تجربه کارگردانی فیلم بلندش را به این دوره از فستیوال ارسال کرده است)

( تیپ دخترانه زرد و مشکی با اکسسوری طلایی رنگ بلند از ماهور الوند را مشاهده می کنید که در این دوره٬ در فیلم غلام رضا تختی٬ نقش آفرینی کرده است. ماهور الوند٬ سابقه شکار سیمرغ بلورین دارد و قریب به ۱۴۱ هزار فالور در اینستاگرام دارد)

(جدید ترین استایل زمستانی ماهور الوند را در ۱۳ بهمن ماه ۹۷ مشاهده می کنید که ترکیبی آبی رنگ را به نمایش گذاشته است و در این پست٬ از عینک آبی٫ لباس آبی و نهنگ آبی خبر می دهد)

.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ , .ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .postImageUrl , .ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .centered-text-area.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶,.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶:hover,.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶:visited,.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶:active.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .clearfix:after.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶:active,.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶:hover.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .centered-text-area.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .ctaText.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .postTitle.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .ctaButton.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶:hover .ctaButton.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .centered-text.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶ .ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶-content.ufd۴۵۴۹ff۶d۰ad۲ae۹۹۰da۵e۸۶۳fe۶e۴۶:after

 

(یکی از استایل های روز اول جشنواره٬ تیپ سها نیاستی٬ هنرپیشه جوان سینمای ایران با مدل مانتو چرم است که ۵ هزار فالور در اینستاگرام دارد و هنوز چهره شناخته شده ای برای اهالی مد و لباس و پرده نقره ای محسوب نمی شود. او در فیلم «سال دوم دانشکده من » به کارگردانی رسول صدر عاملی نقش آفرینی کرده است)

(بهنوش طباطبایی در این تیپ خوش طرح و مانتویی با رنگ و شاد٬ گریم سنگینی را برای حضور در مراسم اکران اختصاصی فیلم رد خون به نمایش گذاشته است. او بیش از ۱ میلیون فالور در اینستاگرام دارد. او اخیرا از مهدی پاکدل جدا شد. امسال در فیلم «ماجرای نیمروز ۲: رد خون » حضور دارد که از کاندیدا های احتمالی سیمرغ خواهد بود)

ترکیب آبی چشمگیر و آرام بخشی را شاهد هستیم! مدل آستین مانتو ،دوتکه است به طوری که یک استین بالاتر از استین دیگر قرار میگیرد. پارچه ان از نوع افتان و کمی براق است و همین ویژگی ان را تبذیل به یک طرح رسمی و تجملی کرده که می تواند برای مراسم های خاص استفاده شود. گل سینه آبی رنگ روی قسمت سینه این مانتو بسیار جلوه گر است و به کار اصالت و شکوه بخشیده است. اما انتخاب روسری چندان متفکرانه نبود و یا احتمالا در اخرین ساعتها تصمیم گیری شده است .چون مثلا می توانستند از رنگ آبی تیره تر ولی ساده برای روسری استفاده کنند تا وقار بهتری به ظاهرش بدهد.

(استاد فاطمه معتمد آریا٬ هنرپیشه فعال و همیشه خندان پیشکسوت سینمای ایران را در مراسم افتتاحیه جشنواره سی و هفتم فجر مشاهده می کنید. فاطمه معتمد آریا ۵۷ ساله امسال در نقشی متفاوت در فیلم جان دار به کارگردانی حسین امیر دوماری و پدرام امیری حضور داشته است. وی٬ رکورد دار دریافت سیمرغ بلورین ادوار جشنواره محسوب می شود)

(تصویری از استایل مریم مومن که نخستین حضورش در جشنواره فیلم فجر است. او در پاییز ۹۷ با نقش آفرینی در سریال پر بیننده بانوی عمارت در شبکه سوم سیما با نقش فخر الزمان٬‌ از چهره های هنری مطرح سال بود)

این پالتوی زیبا که پس زمینه قرمز تیره و خال های مشکی روی ان دارد، اول از همه بخاطر کمربند خاص ان جلوه گر است و سپس بنا به طرح پارچه اش، فریبنده به نظر می رسد. خانم مومن به علت داشتن هیکلی مناسب و فیت، این جسارت را کردند تا این طرح را در کنار این کمربند امتحان کنند و گرنه این طرح کلی برای خانم های چاق یا کسانی که شکم و پهلو دارند چندان زیبا بنظر نمی اید. به هرحال طرح زیبایی است و مطمئنا، دارای المان های جذابیت زنانه و خاص بودن.

( تیپی ساده از نازنین بیاتی را مشاهده می کنید که استایلیست آن خانه مد شیوانا بوده است. نازنین بیانی بیش از ۴۱۵ هزار فالور دارد )

( تیپ اسپرت رنگارنگ و گل دار نازنین بیاتی را در این عکس مشاهده می کنید که محصولی از خانه مد shivana معرفی شده است. او زیر این عکس٬ شعری از جبران خلیل جبران را به اشتراک گذاشت که می گوید: گیاه٬ به روز هایی که رفته ٬ نمی اندیشد و به روز های بهاری آینده می اندیشد. ۹۰ هزار لایک برای این عکس نشان می دهد که طرفداران نازنین٬ نظر مثبتی به این طرح زمستانی در بهمن ماه نود و هفت نشان داده اند)

حتما بخوانید: لاکچری ترین مزون های تهران را ببینید

همراهان گرامی

اگر شما هم نظر و دیدگاهی درباره کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها در روزهای اول جشنواره فیلم فجر نود و هفت دارید٬ نظرات خود را از طریق بخش کامنت با ما به اشتراک بگذارید. هم چنین اگر علاقمند به خرید این محصولات هستید٬ درخواست خود را مطرح کنید تا بررسی شود.

دنیای مد و لباس و لاکچری گردی را هر روز با لوکس تهران دنبال کنید.

به نظر شما٬ زیبا ترین لباس سلبریتی ها در جشنواره فجر ۹۷ متعلق به کیست؟

حتما بخوانید: کلکسیون لباس الناز شاکردوست

( تیپ الناز شاکردوست در سینما فرهنگ تهران در اکران فیلم شبی که ماه کامل شد)برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: