کد مطلب: 26649       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين ساعت 4:59
نسخه چاپی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی:

تئاتر یک نظام سازمان یافته هنری است

رضا دهبانی پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی روز ملی هنرهای نمایشی را به جامعه هنری بویژه هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی تبریک گفت.

به گزارش بشارنیوز، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد، در این متن پیام آمده است: هنر وسیله ای است که انسان برای برانگیختن احساسات و عواطف خود زیبایی ها، شگفتی ها و حقایقی را به نمایش می گذارد و آن را به جامعه خویش انتقال می دهد.

آنچه مسلم است هنر، بخش مهم و تاثیر گذار در حوزه فرهنگ یک جامعه است که می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد  مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی  جامعه داشته باشد و  از طرفی تئاتر هنری است که هنرمند احساس و ارتباط خود را به صورت مستقیم و زنده با مخاطب در میان می گذارد و حقیقت را به تصویر می‌شد.

تئاتر یک نظام سازمان یافته هنری است که داستان ها، روایات و مسائل اجتماعی گوناگونی را از سراسر کره خاکی بر روی صحنه میبرد که می تواند حامل و  انتقال دهنده پیام مهمی باشد.

شایسته میدانم در آغازین روزهای سال جدید ، تقارن بهار دل انگیز  طبیعت را با این روز  هنری به جامعه تئاتر ایران و بویژه هنرمندان این عرصه در استان کهگیلویه و بویراحمد  تبریک عرض نموده و سالی موفقیت آمیز  را برای هنر تئاتر آرزو دارم.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: