کد مطلب: 26662       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين ساعت 6:37
نسخه چاپی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه:

شب‌های شعر بلادشاپور در دهدشت برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اشلامی شهرستان کهگیلویه گفت: ششمین دوره " شب‌های شعر بلادشاپور " در کاروانسرای بافت تاریخی شهر دهدشت برگزار می‌شود.

سید ایرج کاظمی‌جو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته ششمین دوره " شب‌های شعر بلادشاپور " در کاروانسرای بافت تاریخی شهر دهدشت برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اشلامی شهرستان کهگیلویه افزود: این برنامه روزهای پنج شنبه و جمعه 8 و 9 فروردین ساعت 20 در کاروانسرای شهر تاریخی دهدشت برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این برنامه را رشد و اعتلای فرهنگ شهرستان و استان عنوان کرد و گفت: در این برنامه شاعران برجسته استانی و ملی به قرائت آثار خود می‌پردازند که موجی تبادل فرهنگ استان‌های مختلف می‌شود.

کاظمی‌جو با بیان اینکه در این برنامه 50 نفر از شاعران برجسته استانی و کشوری آثار خود را قرائت می‌کنند، افزود: در حاشیه این برنامه جلسات نقد و بررسی، کارگاه آموزشی و نقد آثار شاعران با حضور شاعران ملی مانند دکتر بهرامیان اجرا می‌شود.

به گزارش تسنیم برنامه فرهنگی " شب‌های شعر بلادشاپور " از سال 1393 هر ساله در کاروانسرای بافت تاریخی شهر دهدشت با همکاری انجمن شعر شهرستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه برگزار می‌شود.

انجمن شعر شهرستان کهگیلویه فعالیت خود را از سال 1372 در شهر دهدشت آغاز و در حال حاضر بیش از 200 نفر عضو دارد.برچسب ها : ,

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما:


 

کد امنیتی: