کد مطلب: 2692       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۶ تير ساعت 12:09
نسخه چاپی

چشم امید افخمی برای اکران فیلمش به کجاست؟

سید جمال ساداتیان گفت: برای تبلیغات «آذر‌، شهدخت،‌ پرویز و دیگران» چشم امیدمان به حمایت تلویزیون است.

سید جمال ساداتیان گفت: برای تبلیغات «آذر‌، شهدخت،‌ پرویز و دیگران» چشم امیدمان به حمایت تلویزیون است.

به گزارش بشارنیوز، تهیه کننده «آذر‌، شهدخت،‌ پرویز و دیگران» ، درباره آخرین وضعیت این فیلم که قرار است در اکران عید فطر روی پرده برود‌، بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌هایمان قرار است این فیلم پس از تعطیلات شب‌های قدر و یک هفته زودتر از عیدفطر روی پرده سینماهای کشور برود.

 

وی درباره‌ی تبلیغات این فیلم که در بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است‌، گفت: طبیعتا فیلم‌های بخش خصوصی بنیه‌ی اقتصادی زیادی ندارند و وضعیت مالی سینما اجازه نمی‌دهد که بتوانیم هزینه‌های زیادی در بخش تبلیغات داشته باشیم اما در هر صورت سعی می‌کنیم از تمام امکانات موجود استفاده کنیم.

 

ساداتیان توضیح داد: برای تبلیغات چشم امیدمان به حمایت تلویزیون و پخش تیزر برای جلب نظر مخاطبان سینما است. چون طبیعتا ما با این بودجه محدودمان نمی‌توانیم برای گرفتن تیزر هزینه زیادی بکنیم.

 

تهیه کننده «آذر‌،شهدخت،‌ پرویز و دیگران» در پایان درباره تبلیغات شهری این فیلم نیز خاطرنشان کرد: برای اکران فیلم درخواست بیلبورد کرده‌ایم و فعلا درخواستمان در سیستم اداری است و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

 

فیلم «آذر، شهدخت، پرویزز و دیگران» درباره همسر خانه‌دار یک بازیگر مشهور سینما است که در آخرین فیلم او با وی همبازی می‌شود و آنچنان مورد توجه منتقدان قرار می‌گیرد که منجر به حسادت او می‌شود. روابط صمیمانه آنها تیره شده، زن قهر می‌کند و به باغچه خانوادگی دماوند می‌رود. با بازگشت دخترشان به ایران روابط آنها دستخوش تحولاتی می‌شود.

 

بازیگران این فیلم که یکی از سیمرغ‌های بلورین بهترین فیلم جشنواره‌ی فجر را گرفته است،عبارتند از: مهدی فخیم‌زاده، گوهر خیراندیش، رامبد جوان، مانی حقیقی، علیرضا خمسه، مرجان شیرمحمدی، امیر علی دانایی، آزاده اسماعیل‌خانی، نعیمه نظام دوست، شهین تسلیمی، ناهید مسلمی.


ایسنا

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: