کد مطلب: 4146       
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳ شنبه ۸ شهريور ساعت 2:09
نسخه چاپی

یک مجموعه «شوی لباس غیراسلامی» پلمب شد

یک مجموعه "شوی لباس غیراسلامی" وابسته به فرقه ضاله بهائیت در کرج پلمب شد. در جریان بازرسی این مکان و پس از احراز هویت مجریان آن که به فرقه ضاله بهاییت وابسته بودند و همچنین افشای اهداف آنها در راستای تضعیف اعتقادات اسلامی، این مجموعه پلمپ و عوامل آن دستگیر شدند

به گزارش «بشارنیوز»:اخیرا زمزمه‌هایی درباره برگزاری یک شوی لباس نامتعارف و دور از فرهنگ و ارزش‌های اسلامی در مکانی واقع در کرج به گوش می‌رسید. پیرو این مطلب، یک تیم بازرسی به محل اعزام شده و پس از بررسی مشخص شد که این مکان در جهت ارائه شو و فروش لباس‌های زنانه فعالیت می‌کند.

لباس‌های عرضه‌شده در این شو طرح‌ها و تصاویری نامناسب و خلاف ارزش‌های اسلامی داشته، نوع چیدمان وسایل این مکان و مجهز بودن آن به امکاناتی برای عکاسی از بازدیدکنندگان نیز بسیار غیرمتعارف بوده‌است.

در جریان این بازرسی مشخص شد که مجریان این طرح و سرمایه‌گذار اصلی آن، عضو فرقه ضاله بهائیت هستند. این اولین‌بار نیست که بهائیان در مسیر اشاعه بی‌بندوباری و تضعیف فرهنگ حجاب در جامعه تلاش می‌کنند بلکه آنها در طول تاریخ همواره در این عرصه فعال بوده و به اشکال مختلف و در قالب‌های گوناگون در این زمینه اقدام کرده‌اند. این‌بار نیز آنها حجاب و لباس زنان را هدف قرار داده‌اند تا با گسترش پوشش‌های نامتعارف و به دور از فرهنگ و ارزش‌های اسلامی، به‌تدریج فرهنگ حجاب و ارزش آن را در جامعه کمرنگ ساخته و بی‌بندوباری را -که منشأ آسیب‌های بعدی است- رواج دهند.

در پایان، لازم به ذکر است که این مکان پس از احراز هویت مجریان و افشای اهداف آنها در راستای اشاعه پوشاک نامناسب و تضعیف اعتقادات اسلامی، به سبب فعالیت غیرقانونی پلمپ شد


نسیم

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

نام:

نظر شما: