جدال لفظی نماینده و امام جمعه ادامه دارد ...
دوران بر گرده مردم سوار شدن تمام شده است/مردم حق دارند نفس بکشند

امام جمعه گچساران گفت: شاهد هستیم در گچساران و در جلسه بنیاد شهیدعلیه امام سخن می‌گویندچه کسی گفته است که شما این جلسات را تشکیل دهید و پاسداری که مجروح و جانباز است هنگامی که اعتراض می‌کند و پس از آن داروغه‌ها آن فرد را کتک می‌زنند اینکه نفس مردم را ببرید که کسی نفس نکشد مگر ما به دوران منصور خان باشتی برگشته‌ایم خیر این دوران، دوران جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران  ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: این روز بزرگ را به تمام مادران تبریک می‌گویم، پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایندکه وقتی در آن دنیا وارد شویم اولین بانویی که وارد بهشت خواهد شد حضرت فاطمه الزهرا (س)خواهد بود.

وی ادامه داد: باید قدر مادرانمان را بدانیم و آگاه باشیم که بهشت زیر پای مادرانی است که فرزندان صالح و سالم تربیت کرده‌اند.

حجازی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری بیان کرد: ایشان فرمودند این منطق می‌گویند بگذارید مردم خودشان برای حجاب تصمیم بگیرند، مگر می‌شود گذاشت هر کس خواست در جامعه شراب فروشی کند.حکومت اسلامی وظیفه‌اش این است که باید مانع حرام و گناه شود و این وظیفه تمام مسئولان دولت اسلامی است که باید در مقابل حرام بیاستند.

امام جمعه گچساران گفت:برخی‌ها می‌خواهند بنده اروپا شوند نه بنده خدا و آزادی را در این می‌بینند ، شاهد بودیم امام راحل هیچ گاه در این موارد در مقابل رژیم پهلوی کوتاه نیامد و محکم ایستادگی کرد.

نباید از بنیاد شهید سوء استفاده شود 

وی درادامه  با اشاره به تشکیل بنیاد شهید گفت:عزت امروز ما مدیون شهدا و خانواده شهدا است و توصیه می‌کنم بنیاد شهید از دایره وظایف خودش خارج نشود. نباید از بنیاد شهید سوء استفاده شود و در آن جریان انقلابی کوبیده شود.

حجازی افزود: شاهد هستیم در گچساران و درجلسه  بنیاد شهید علیه امام(ره) سخن می‌گویند،چه کسی گفته است که شما این جلسات را تشکیل دهید و پاسداری که مجروح و جانباز است هنگامی که اعتراض می‌کند و سپس داروغه‌ها آن فرد را کتک می‌زنند اینکه نفس مردم را ببرید که کسی نفس نکشد مگر ما به دوران منصور خان باشتی برگشته‌ایم خیر این دوران، دوران جمهوری اسلامی است.

دوران بر گرده مردم سوار شدن تمام شده است

امام جمعه گچساران اظهارکرد:دوران بر گرده مردم سوار شدن تمام شده است چرا که برای انقلاب و نظام مردم خون دادند و شما از جایگاه نظام جمهوری اسلامی سوء استفاده می‌کنید،شما به چه جراتی جانبازی را کتک می‌زنید، دو جلسه بی‌جا گرفته‌اید که توصیه می‌کنیم خودتان را اصلاح کنید چرا که این حکومت ، حکومت اسلامی است.

حجازی در ادامه با اشاره به جلسه هفته گذشته گچساران و نام آوردن از نامه کروبی در آن جلسه گفت: نامه ایشان تماما بی‌تربیتی به نظام، رهبری، سپاه پاسداران و جایگاه‌های مهم نظام بود. آقایی می‌آید و در جلسه می‌گوید، آقای کروبی نامه نوشته‌اند که اولا باید گفت چه ضرورتی دارد که این نامه را بیان کرده‌اند و ثانیا می‌گویند این نامه را از درون حصرش نوشته است و بعد می‌‌گوید، به خوب و بدش کاری ندارم که باید گفت چرا کاری ندارید؟.

آقایان در سال 88 پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند

وی افزود: می‌گویند آقای کروبی به رهبری نامه نوشته که اشتباهاتتان را اعتراف کنید و می‌گوید که خوب بود آقای کروبی هم به اشتباهاتش اعتراف کند و ما هم بر اشتباهاتمان اعتراف کنیم و آقا هم به اشتباهاتش اعتراف کند،اینها به دنبال این هستند که بگویند مردم این شهر حامیان فتنه گران هستند.

امام جمعه گچساران تصریح کرد: آقایان در سال 88 پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند و تا امروز یک بار عذرخواهی نکرده‌اند و آن وقت با کمال تاسف در شهر ما نماینده شهرمان به نامه آقای کروبی استناد می‌کند که باید گفت، آقایان اشتباه گرفته‌اید.

دهان همه ادارات را بسته‌اید

حجازی تصریح کرد: اینکه که شما دهان همه ادارات را بسته‌اید که کسی نمی‌تواند نفس بکشد با این موضوع فرق می‌کند چرا که انسان تا به حدی تحمل و صبر دارد.

وی با بیان اینکه شاید فردا بگوید منظور من اعتراف کردن کروبی بوده است، خاطرنشان کرد: به نیروی‌های ارزشی، سپاه، نیروی انتظامی، بازار، روحانیون و مردم گچساران اعلام می‌کنیم خطر تا اعتقاد، نظام و ولایت رسیده است،برخی می‌گویند سرکیسه دست ایشان است که این جا به آقایانی که در تهران و استان نشسته‌اند می‌گویم ، آقایان بررسی کنید و پیگیر این موضوع باشید.

امیدوارم ایشان توبه و عذرخواهی بکنند 

امام جمعه گچساران خطاب به روحانیون ادامه داد: روحانیون این شهر داد بزنید و سپاه و نیروی انتظامی در مقابل این حرکت بیاستید.امیدوارم ایشان توبه و عذرخواهی بکنند و پایش را در کفشی که نباید بکند، نگذارد.

هر روز به یک بهانه جلسه تشکیل می‌دهید

وی ادامه داد:چرا این نامه را مطرح و معنا می‌کنید آیا شما می‌خواهید مبلغ آنها باشید و این بی‌احترامی به خانواده شهدا، ایثارگران و مقام معظم رهبری است. هر روز به یک بهانه جلسه تشکیل می‌دهید و مردم را به مسخره در می‌آورید.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم آقایان تهرانی و آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس حواسشان را کمی جمع کنند که در این شهر چه می‌گذرد.

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۰ اسفند
کدخبر:23519منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست اسفندلینک خبر: http://www.besharnews.ir/Pages/News-23519.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)