تقدیر استاندار كهگیلویه و بویراحمد از عملكرد شهرداری یاسوج

استاندار کهگیلویه وبویراحمد بهمراه برخی مسئولان اجرایی روز جمعه از طرح های عمران شهری در یاسوج بازدید و همچنین از نزدیک در جریان روند زیبا سازی و آمادگی شهر برای استقبال از بهار و مهمانان نوروزی قرار گرفت.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد روند اجرای پل چهارم بشار یاسوج را رضایت بخش دانست و گفت: با توجه به اعلام مجری و پیمانکار فاز نخست این پل قرار است تا هفته دولت سال ۹۷ به بهره برداری برسد.

احمدی در بازدید از آبشار یاسوج ، گفت: ساماندهی و بهسازی فضای موجود و پیرامونی آبشار یاسوج بهانه ای برای دست درازی سودجویان ومتصرفان به زمین های اطراف شده است.

وی برخی دیوارکشی ها و ساخت وسازهای غیرمجاز در فضای پیرامونی آبشار یاسوج را یادآور شد و گفت: طرح بهسازی و اقدام های عمرانی باید با محوریت و نظارت دقیق دستگاه های متولی و نظارتی انجام شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین در بازدید از پارک غدیر یاسوج اقدامات انجام شده شهرداری در این فضای تفریحی را قابل تقدیر دانست و گفت: یکی از طرح های مهم عمران و جامع شهری یاسوج ساماندهی و زیباسازی حریم رودخانه بشار البته با رعایت تمامی شرایط و ضوابط و با هماهنگی با سایر دستگاه های متولی باشد.

 

 

 

 

 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶ شنبه ۲۶ اسفند
کدخبر:23544منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست و ششم اسفندلینک خبر: http://www.besharnews.ir/Pages/News-23544.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)